• Pracowity grudzień

• 21.12.2023 07:29
          • Grudzień był wyjątkowym miesiącem w naszym przedszkolu.
            6 grudnia do przedszkola zawitał Mikołaj. Zostawił wspaniałe  prezenty.
            Razem z przedszkolakami  wykonaliśmy świąteczne pierniczki,  łańcuchy na choinkę oraz wspaniałe prace plastyczne o tematyce świątecznej.  Przedszkolaki wspólnie z paniami stworzyły przepiękne  stroiki bożonarodzeniowe, które będą zdobiły ich świąteczne stoły w ich w domach. Organizatorzy: Aniela Małaczek, Dorota Olkowska
          • Świąteczne sprawy

• 19.12.2023 14:24
          • Przedszkolaki od początku grudnia w przedszkolu przygotowywały dekorację na zbliżające się święta. W pierwsze dni grudnia dzieci napisały list do Świętego Mikołaja. Od tego czasu aktywnie wykonywały zadania z kalendarza adwentowego, między innymi: ubrały choinkę, ususzyły pomarańcze, upiekły pierniki, pomagały Pani w dekorowaniu sali, wykonały ozdoby świąteczne z masy solnej, porządkowały zabawki. W te piękne zimowe dni dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach na śniegu - lepiły bałwana, kulki ze śniegu, wspólnie wykonywały aniołki na śniegu. Organizator: Patrycja Romanowska
          • Wizyta w bibliotece szkolnej

• 19.12.2023 14:22
          • Dnia 15 grudnia dzieci z naszego oddziału przedszkolnego uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych, na których dokończyły bajkę pt. Tuptuś. Wspólnie z Panią Tereską wykonały abstrakcyjną pracę z użyciem kredy pt. Zima. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.
          • MENU 18.12.-22.12.2023 r.

• 17.12.2023 16:58
          • PONIEDZIAŁEK 18.12.2023
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa buraczkowa, chleb, mandarynka ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Ciasto biszkoptowe z jabłkiem, herbata owocowa (jaja, zboże )
            WTOREK 19.12.2023
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler, jaja )
            OBIAD: Karkówka w sosie z kaszą, ogórek, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem (zboże )
            ŚRODA 20.12.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, kakao( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Kotlet drobiowy, ziemniaki, sałata lodowa z sosem winegret, kompot ( jaja, zboże )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, biszkopty ( zboże, jaja )
            CZWARTEK 21.12.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata z cytryną( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Ryż z jabłkiem i cynamonem ze śmietaną, herbata z cytryną(mleko )
            PODWIECZOREK: Mus owocowy, chrupki kukurydziane ( zboże )
            PIĄTEK 22.12.2023
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i serem, pomidor, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Ryba po grecku, ziemniaki, kompot ( zboże, ryba, seler )
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, ogórek, herbata czarna( zboża, mleko )
          • MENU 11.12.-15.12.2023 r.

• 10.12.2023 17:58
          • PONIEDZIAŁEK 11.12.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa grochowa z kiełbasą, bułka, pół gruszki ( seler, zboże )