• MENU 23.10.-27.10.2023 r.

• 23.10.2023 00:07
          • PONIEDZIAŁEK 23.10.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa ogórkowa, chleb, pół jabłka ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Gofry, kakao ( mleko, jaja, zboże )
            WTOREK 24.10.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, wędliną i twarożkiem ze szczypiorkiem, pomidor, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Potrawka z piersią kurczaka z ryżem, kompot ( zboże )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół gruszki ( mleko, jaja )
            ŚRODA 25.10.2023
            ŚNIADANIE: Makaron na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa(mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Ryba pieczona, ziemniaki, surówka z kapusty czerwonej, kompot ( ryby, zboża)
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, ogórek, mleko( zboże, mleko)
            CZWARTEK 26.10.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, kawa inka ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Pokuczaj, ziemniaki, buraczki, kompot ( zboże, jaja )
            PODWIECZOREK: Kasza manna na mleku z sokiem ( zboże, mleko )
            PIĄTEK 27.10.2023
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Rosół z makaronem, pół banana ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Bułka drożdżowa, mleko ( zboża, mleko, jaja )
          • MENU 16.10.-20.10.2023 r.

• 13.10.2023 17:22
          • PONIEDZIAŁEK 16.10.2023
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa z czerwona soczewicą, chleb, pół gruszki ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Ciasto biszkoptowe z jabłkiem, mleko ( mleko, jaja, zboże )
            WTOREK 17.10.2023
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z cytryną ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Gulasz wołowy z kaszą, ogórek konserwowy, kompot ( zboże )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, pół banana( zboże )
            ŚRODA 18.10.2023
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, kawa inka( jaja, mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( ryby, zboża)
            PODWIECZOREK: Jogurt owocowy z truskawkami, herbatniki ( zboże, mleko)
            CZWARTEK 19.10.2023
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Klopsiki z kurczaka w sosie koperkowym, ziemniaki, duszona marchewka, kompot( zboża, seler, mleko, )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem
            PIĄTEK 20.10.2023
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, seler )
            OBIAD: Ryż z jabłkiem i cynamonem ze śmietaną, herbata z cytryną (  mleko )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna ( zboża, mleko, seler )
          • MENU 9.10.-13.10.2023 r.

• 08.10.2023 21:57
          • PONIEDZIAŁEK 9.10.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z cytryną ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa pieczarkowa z makaronem, bułka, śliwka ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Naleśniki z dżemem, kakao ( mleko, jaja, zboże )
            WTOREK 10.10.2023
            OBIAD: Kotlet mielony, ziemniaki, buraczki, kompot ( zboże, jaja )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, herbatniki, pól jabłka ( zboże, mleko, jaja )
            ŚRODA 11.10.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, kawa inka( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Ryba pieczona, ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, kompot ( zboże, ryby)
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, pomidor, mleko( zboże, jaja)
            CZWARTEK 12.10.2023
            ŚNIADANIE: Makaron na mleku, chleb z masłem i pasztetem drobiowym, ogórek, herbata z cytryną( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pierś w sosie pomidorowym z ryżem, sałata ze śmietaną, kompot( zboża, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Galaretka wiśniowa, pół banana
            PIĄTEK 13.10.2023
            ŚNIADANIE: Parówki z szynki, chleb z masłem i serem, pomidor, herbata owocowa ( zboże, seler )
            OBIAD: Golce warmińskie ze skwarkami, surówka z marchwi i jabłka z jogurtem, herbata z cytryną ( zboża, mleko )
            PODWIECZOREK: Mus owocowy, chrupki kukurydziane ( zboża )
          • Światowy Dzień Uśmiechu

• 06.10.2023 21:46
          • Mały czy duży niech zawsze pamięta,
            aby jego buzia była zawsze uśmiechnięta!
            Dnia 6 października 2023 w naszym oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Symbolem tego święta jest doskonale wszystkim znana żółta, uśmiechnięta buzia. Tego dnia przedszkolaki starały się zachować dobry humor i uśmiech na twarzy, był to biletem wstępu do zabawy. Przez cały dzień obowiązywała zasada - obojętnie co by nie było uśmiech nie schodzi z naszych ust, jesteśmy mili i uprzejmi dla innych, zwracamy się do wszystkich z należytym szacunkiem. Był to dzień pełen radości przy zabawie tanecznej. Wszystkim życzymy, aby uśmiech gościł na waszych twarzach zawsze, nie tylko od święta. Organizator: Patrycja Romanowska
          • MENU 2.10.-6.10.2023 r.

• 29.09.2023 21:55
          • PONIEDZIAŁEK 2.10.2023
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z czarna ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z brązowym ryżem, bułka, pół jabłka ( seler, zboże, mleko )