• MENU 12.06.-16.06.2023 r.

• 09.06.2023 21:21
          • PONIEDZIAŁEK 12.06.2023
            ŚNIADANIE: Jajecznica, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata czarna ( jaja, zboże, seler )
            OBIAD: Gulasz z kaszą mieszaną w sosie, surówka z ogórka kiszonego, kompot( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Kisiel wiśniowy, biszkopty, pól gruszki ( jajka, zboże )
            WTOREK 13.06.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka jarzynowa z majonezem, kompot ( zboże, mleko, jaja, seler )
            PODWIECZOREK: Chrupki kukurydziane, woda z cytryną, pół banana( zboże )
            ŚRODA 14.06.2023
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek, kawa inka ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Makaron z truskawkami ze śmietaną, woda z cytryną ( mleko, zboże)
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko )
            CZWARTEK 15.06.2023
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Potrawka z piersią kurczaka z ryżem, kompot ( zboża )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem ( zboże )
            PIĄTEK 16.06.2023
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa fasolowa na mięsie z kiełbasą, chleb, pół jabłka ( seler )
            PODWIECZOREK: Naleśniki z dżemem, kakao ( jaja, zboże, mleko )
          • Wycieczka do planetarium w Olsztynie

• 06.06.2023 23:31
          • Dnia 31 maja 2023 dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w wycieczce do Planetarium w Olsztynie na seans  filmowy pt. "Magiczny Globus" . Wycieczka dostarczyła wszystkim dzieciom wielu wrażeń oraz przybliżyła wiedzę na temat tego co dzieje się w kosmosie. Przedszkolaki dowiedziały się wielu interesujących rzeczy np. na czym polega zmiana dnia i nocy oraz pór roku. Organizator: Dorota Olkowska
          • Festyn Rodzinny

• 05.06.2023 18:30
          • W piękny, słoneczny, czerwcowy piątek, 2 czerwca 2023 roku, w naszym Przedszkolu zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się Festyn Rodzinny pod nazwą Odjazdowe imprezy rodzinne. Bogaty program festynu sprawił, że Przedszkole oraz boiska wypełniły się tłumem ludzi.
            Na gości czekało mnóstwo atrakcji prowadzonych przez Panie animatorki. Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się pokazy animacyjne, zabawy terenowe. Niecodzienną atrakcją były zamki dmuchane, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych.
            Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, owoce, ciastka, zimne napoje. Można było posilić się kiełbaską, a dzieci również częstowano watą cukrową.
            Na festynie odbył się kiermasz na rzecz Kingi Rydz, na którym uzbierano 1151 zł. Bardzo dziękujemy za wielkie serca rodzicom oraz dzieciom.
            Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili:
            - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie
            - Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie
            - Państwo Edyta i Paweł Schlegel
            - Państwo Magdalena Brzezińska i Paweł Kasprzak
            - Klub Radnych Gminy Jonkowo CZAS JONKOWA
            Dziękujemy wszystkim mamom, tatom, którzy upiekły przepyszne ciasta i pomogli zorganizować festyn.
            Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia.
          • MENU 5.06.-7.06.2023 r.

• 02.06.2023 14:46
          • PONIEDZIAŁEK 5.06.2023
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa z fasolki szparagowej na mięsie, bułka( mleko, seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Placki z jabłkiem, kakao ( mleko, jajka, zboże )
            WTOREK 6.06.2023
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Makaron z truskawkami i śmietaną, woda z cytryną ( zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata czarna ( zboże, mleko, seler )
            ŚRODA 7.06.2023
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, ogórek, kawa inka ( mleko, zboże, seler, jaja )
            OBIAD: Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( ryba, zboże)
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, herbatnik, pół jabłka ( zboże, mleko, jaja )
            Informacja o produktach wykorzystanych do przygotowania potraw dostępna jest u intendenta lub na kuchni.
          • MENU 29.05.-2.06.2023 r.

• 26.05.2023 18:06
          • PONIEDZIAŁEK 29.05.2023
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa
            OBIAD: Zupa pomidorowa z mięsem i makaronem, bułka, pół gruszki