• 29.09.2023 13:42
          • Dnia 30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy próbowali swoich sił w zabawach z przeszkodami, tunelem, zagrali w klasy. Z tej okazji  wszyscy chłopcy otrzymali upominki, medale oraz życzenia od dziewczynek i Pań.Drodzy chłopcy Wszystkiego najlepszego! Organizatorzy: Patrycja Romanowska, Dorota Olkowska
          • MENU 25.09.-29.09.2023 r.

• 22.09.2023 14:34
          • PONIEDZIAŁEK 25.09.2023
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa koperkowa na porcjach rosołowych, bułka, pół gruszki ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Ślimaczki cynamonowe, mleko ( mleko, jaja, zboże )
            WTOREK 26.09.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Makaron w sosie bolognese, herbata z cytryną ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Mus owocowy, chrupki kukurydziane ( zboże )
            ŚRODA 27.09.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, kawa inka( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( zboże, ryby)
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, biszkopty, pół jabłka( zboże, jaja)
            CZWARTEK 28.09.2023
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem  i wędliną, pomidor, herbata owocowa( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pęczotto z kurczakiem i warzywami, ogórek, kompot( zboża, seler )
            PODWIECZOREK: Rogal z masłem, papryka, herbata owocowa( zboża, mleko )
            PIĄTEK 29.09.2023
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa warmińska, chleb ( zboża, jaja, mleko )
            PODWIECZOREK: Placki z jabłkiem, kakao ( zboża, mleko, jaja )

• 21.09.2023 10:59
          • Dnia 20 września w naszym oddziale przedszkolnym kolejny raz obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia nasze grupy świętowały dzień na dwa sposoby.W grupie Jeżyków dzień ten obchodziliśmy wspólnym wykonywanie eksperymentów i udziałem w zabawach. Wspólnie zbudowały wulkan, który z pomocą prostych składników domowych wypuścił białą lawe, wykonały piłkę z jajka, zrobiły tęczę z cukierków i wiele innych ciekawy eksperymentów.W grupa Sów uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych, pląsach tanecznych i wielu innych przygotowanych tanecznych zabawach.Na koniec zostały odznaczenia super przedszkolaka i dyplomy. Organizatorzy: Aniela Małaczek, Patrycja Romanowska

• 15.09.2023 15:32
          • Dnia 15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń i umacniania wiary we własne siły. Co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki Kropki Petera Reynoldsa. Tego dnia dzieci i wychowawczynie przyszły ubrane w kolorowe kropki. Przedszkolaki obejrzały film dydaktyczny nawiązujący do genezy Dnia Kropki, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz tanecznych z kropkami. Wykonały pracę plastyczną pt. Gąsienica z kropek. Ozdobiły ramkę do foto-budki. Organizator: Patrycja Romanowska
          • MENU 18.09.-22.09.2023 r.

• 15.09.2023 15:34
          • PONIEDZIAŁEK 18.09.2023
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa jarzynowa z makaronem pełnoziarnistym, chleb, śliwka ( seler, zboże )