• MENU 27.11.-1.12.2023 r.

• 24.11.2023 18:14
          • PONIEDZIAŁEK 27.11.2023
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa żurek z kiełbasą, bułka, pół jabłka ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Gofry, kakao (jaja, zboże, mleko )
            WTOREK 28.11.2023
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem, wędliną, papryka, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler, jaja )
            OBIAD: Żeberka w sosie z kaszą mieszaną, surówka z kapusty i marchewki, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, herbatniki ( jaja, mleko, zboże )
            ŚRODA 29.11.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, kawa inka( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Kotlet rybny, ziemniaki, surówka z marchwi i jabłka z jogurtem, kompot ( ryby, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko )
            CZWARTEK 30.11.2023
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z cytryną( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Schab w sosie z ryżem, buraczki, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z owocami, biszkopty ( mleko, jaja, zboże )
            PIĄTEK 1.12.2023
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Fasolka po bretońsku, chleb ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Mus owocowy, chrupki kukurydziane( zboża )

• 24.11.2023 18:15
          • Światowy Dzień Pluszowego Misia przypomina nam o naszych wspaniałych towarzyszach zabaw z dzieciństwa, a także bajkowych bohaterach, wśród których każdy miał swojego ulubieńca i pragnął posiadać taką maskotkę. Tego dnia dzieci bawiły się wspólne ze swoimi misiami, uczestniczyły w zabawach ruchowych, odgadywały z jakiej bajki jest miś. Ćwiczyły z misiami w zabawie pt. Zrób to co Miś. Śpiewanie piosenki z elementami ruchu ,,Jadą, jadą misie oraz ,,Stary niedźwiedź mocno śpi. Na koniec wykonały wspólną pracę plastyczną. Organizator: Patrycja Romanowska, Dorota Olkowska

• 24.11.2023 18:16
          • 20 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane na niebiesko (to kolor symbolizujący jedność z dziećmi na całym świecie), panie  przeprowadziły zajęcia o prawach dziecka, przedszkolaki poznały Konwencję o Prawach Dziecka - oglądanie filmu edukacyjnego. Na koniec każdy otrzymał niebieski balonik. Najważniejsze przesłanie dzisiejszego dnia: Niech się wreszcie każdy dowie  i rozpowie w świecie całym, że dziecko to także człowiek, tyle że jest mały. Organizator: Patrycja Romanowska
          • MENU 20.11.-24.11.2023 r.

• 17.11.2023 15:58
          • PONIEDZIAŁEK 20.11.2023
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( seler, mleko, zboże )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem, kanapka z serem ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Ciasto drożdżowe, mleko (jaja, zboże, mleko )
            WTOREK 21.11.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, wędliną i pastą jajeczną ze szczypiorkiem, pomidor, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler, jaja )
            OBIAD: Gulasz wołowy z kaszą mieszaną, ogórek konserwowy, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z owocami, biszkopty ( jaja, mleko )
            ŚRODA 22.11.2023
            ŚNIADANIE: Makaron na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( ryby, zboże )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, pół gruszki ( zboże )
            CZWARTEK 23.11.2023
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, kawa inka( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zapiekanka makaronowa z filetem i warzywami w sosie beszamelowym, kompot ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Serek waniliowy, herbatniki
            PIĄTEK 24.11.2023
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Placki ziemniaczane ze śmietaną, herbata z cytryną (  zboże, jaja, mleko )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboża, mleko, seler )
          • Spektakl pt. "Tadek niejadek"

• 16.11.2023 21:18
          • We wtorek tj. 14.11.2023 r. nasze przedszkole odwiedziły aktorki z Olsztyńskiego Teatru Lalek ze spektaklem pt ,,Tadek niejadek". Dzieci były zachwycone występem artystycznym, wyrażając swój zachwyt owacjami na stojąco.