• Bal Karnawałowy

• 18.01.2024 20:16
          • Karnawał to czas, na który czekają nasze przedszkolaki. To moment, w którym wszyscy przebierają się i wcielają w postać, którą uwielbiają. Dnia 18.01.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Man, Halka, Iron-Mana nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w zabawach zorganizowanych - taniec z balonami, taniec na gazecie, wędrujący kapelusz i wiele innych. Na koniec dzieci zjadły słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Organizator: Dorota Olkowska, Patrycja Romanowska
          • Jasełka - grupa Sowy

• 18.01.2024 07:25
          • 17 stycznia 2024 w naszym Przedszkolu odbyły się Jasełka. Przedstawienie było wyjątkowe. Wszyscy z dużym zaangażowaniem odgrywali swoje role. Dzieci ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Organizator: Dorota Olkowska
          • MENU 15.01.-19.01.2024 r.

• 12.01.2024 21:42
          • PONIEDZIAŁEK 15.01.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem, bułka, pół gruszki ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Ciasto biszkoptowe z jabłkiem, herbata owocowa ( zboże, jaja, mleko )
            WTOREK 16.01.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, kakao ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria, kompot ( jaja, mleko, zboże )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowa, chrupki kukurydziane (zboże )
            ŚRODA 17.01.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata z cytryną( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Puree ziemniaczane, paluszki rybne, surówka z ogórka kiszonego, kompot ( zboże, ryba, mleko )
            PODWIECZOREK: Sok owocowy, biszkopty ( zboże, jaja )
            CZWARTEK 18.01.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, twarożek ze szczypiorkiem, pomidor, herbata owocowa( zboże, mleko )
            OBIAD: Spaghetti, herbata z cytryną(zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Galaretka wiśniowa, pół banana ( zboże )
            PIĄTEK 19.01.2024
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa karmuszka, chleb ( zboże, seler, mleko)
            PODWIECZOREK: Gofry, kakao( zboża, jaja, mleko )
          • MENU 8.01.-12.01.2024 r.

• 05.01.2024 21:15
          • PONIEDZIAŁEK 8.01.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa ogórkowa, bułka, mandarynka ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Chlebek bananowy, mleko ( zboże, jaja, mleko )
            WTOREK 9.01.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Podudzie pieczone w sosie z ryżem, marchew z jabłkiem, kompot ( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem (zboże )
            ŚRODA 10.01.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Ziemniaki, ryba pieczona, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( zboże, ryba )
            PODWIECZOREK: Rogal z masłem, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko )
            CZWARTEK 11.01.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, herbata czarna( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Pulpety w sosie koperkowym z kaszą, ogórek, kompot(zboże, seler, jaja )
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z owocami, herbatniki ( mleko, zboże )
            PIĄTEK 12.01.2024
            ŚNIADANIE: Parówki z szynki, chleb z masłem i serem, pomidor, herbata czarna ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Makaron z twarogiem i śmietaną, herbata z cytryną ( zboże, mleko)
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa( zboża, seler, mleko )
          • MENU 2.01.-5.01.2024 r.

• 28.12.2023 16:40
          • PONIEDZIAŁEK 1.01.2024
            ŚNIADANIE:
            OBIAD:
            PODWIECZOREK:
            WTOREK 2.01.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa krupnik, chleb, pół jabłka ( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Gofry, kakao (zboże, mleko, jaja )
            ŚRODA 3.01.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Potrawka z kurczakiem i ryżem,  kompot ( zboże )