• MENU 26.02.-1.03.2024 r.

• 23.02.2024 17:17
          • PONIEDZIAŁEK 26.02.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z makaronem, chleb z masłem i serem, pół gruszki ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Placki z jabłkiem, kakao ( zboże, mleko, jaja )
            WTOREK 27.02.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną ( zboże, jaja, seler )
            OBIAD: Pokuczaj, ziemniaki, buraki, kompot ( zboże, jaja )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem ( zboże )
            ŚRODA 28.02.2024
            ŚNIADANIE: Pasta jajeczna ze szczypiorkiem, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata czarna ( mleko, jaja, zboże, seler )
            OBIAD: Ryba pieczona w sosie śmietanowo koperkowym z kaszą, ogórek konserwowy,kompot ( zboże, mleko, seler,ryba )
            PODWIECZOREK: Rogal z masłem, papryka, mleko( zboże, mleko )
            CZWARTEK 29.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata z cytryną( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zapiekanka makaronowa z filetem w sosie beszamelowym z serem i warzywami, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowa, pół banana ( zboże )
            PIĄTEK 1.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Placki ziemniaczane ze śmietaną, herbata z cytryną ( mleko, zboże, jaja)
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, herbata owocowa( zboża, mleko, seler )
          • MENU 19.02.-23.02.2024 r

• 16.02.2024 18:15
          • PONIEDZIAŁEK 19.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa barszcz ukraiński, bułka, pół jabłka ( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Gofry, kakao ( zboże, mleko, jaja )
            WTOREK 20.02.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata z cytryną ( zboże, jaja, seler )
            OBIAD: Karkówka w sosie z kaszą mieszaną, ogórek, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Galaretka owocowa, pół gruszki
            ŚRODA 21.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem, kompot ( zboże, jaja, ryba )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, biszkopty( zboże, jaja, mleko )
            CZWARTEK 22.02.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, herbata z cytryną( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Podudzie z kurczaka w sosie z makaronem, fasolka szparagowa, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Sok owocowo-warzywny, herbatnik  ( zboże )
            PIĄTEK 23.02.2024
            ŚNIADANIE: Parówka  z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Racuchy, kakao ( mleko, zboże, jaja)
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna( zboża, mleko, seler )
          • Warsztaty: Światło i kolor

• 15.02.2024 12:45
          • 15 lutego przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pod tytułem Światło i kolor. Dzieci dowiedziały się ,,co to jest światło?, jak powstaję tęcza, nauczyły się magicznej sztuczki z monetą mogły zobaczyć jak świat widzi much i karaluch. Zboczyły jak perspektywa zmienia liczbę postaci w lustrze. Dzieci wspólnie z ciocią Magdaleną wymyśliły hasło jak łatwo zapamiętać kolory w tęczy i jak się ona zaczyna: Czemu patrzysz żabko zielona na gołego Faraona? Przedszkolaki po warsztatach były zachwycone przedstawionymi eksperymentami. Po powrocie rozmawiały między sobą jak to się działo, co się wydarzyło.

• 14.02.2024 13:34
          • W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym oddziale przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni.
            Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, wykonały walentynki, poznały tradycję walentynkowe z Karolkiem. Wykonały prace plastyczne, by ozdobiły naszą przedszkolną szatnię.
            Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze! Organizator: Patrycja Romanowska

• 11.02.2024 17:47
          • Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dnia 9 lutego 2024r dzieci z Oddziału Przedszkolnego gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać ich przybycia. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały piosenki oraz tańce. Po zakończonym występie rozdały dziadkom małe upominki wykonane własnoręcznie. Organizatorzy: Patrycja Romanowska