• Dokumenty

        • Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2021/2022

        • 03.01.2022 10:36
        • Dnia 30 września 2021 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
          Przewodniczącym został uczeń klasy VIII b - Ksawery Gołaś.
          Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
          Pralicz Maksymilian-IV a
          Marcinkiewicz Kaja-IV a
          Oleksiak Nikodem-IV b
          Magdalena Naruszewicz-IV b
          Kiczkajło Marek-V a
          Dulczewski Tomasz-V a
          Czyżewski Aleksander-V b
          Aleksandrzak Emilia-V b
          Klincewicz Oliwia-Via
          Pięknik Adam-VI a
          Kabała Agata-VII a
          Szymańska Zuzanna-VII a
          Januszkiewicz Magdalena-VII b
          Mielczarek Mateusz-VII b
          Dawcewicz Łucja-VII c
          Sarna Emma-VII c
          Szymczak Antonina-VIII a
          Enc Maja-VIII a
          Kiljańska Martyna-VIII b

          Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został pan Andrzej Piszczek.

          Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy
          i życzymy owocnej pracy.

        • więcej
        • WYBORY DO SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO 2020
        • WYBORY DO SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO 2020

        • 12.10.2020 21:58
        • Dnia 30.09.20r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
          Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

          Przewodnicząca: Alicja Leleniewska kl.VIIIa
          Zastępca przewodniczącej: Łucja Dawcewicz kl.VI c

          Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
          Szewczuk Monika kl. IV a
          Tomasz Pawłowski kl. IV a
          Aleksander Czyżewski kl. IV b
          Antoni Masłowski kl. IV b
          Oliwia Klincewicz kl. Va
          Maciej Krystkiewicz kl. V a
          Dominika Szymczak kl. VI a
          Agata Kabała kl. VI a
          Amelia Kurylak kl. VI b
          Mateusz Mielczarek kl. VI b
          Jan Sokołowski kl. VI c
          Kalina Rajska kl. VII a
          Michalina Leszek kl. VII a
          Martyna Kiljańska kl. VII b
          Michał Dziczek kl. VII b
          Julianna Wiśniewska kl. VIII a
          Alicja Gappa kl. VIII b
          Bartłomiej Rafalski kl. VIII b

          Opiekunką Samorządu Uczniowskiego została pani Katarzyna Żokowska.

          Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

        • więcej