• Dzień Kobiet w przedszkolu

• 08.03.2024 12:57
          • Dnia 8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji  wszystkie dziewczynki otrzymały upominki, medale oraz życzenia od chłopców. Drogie dziewczynki Wszystkiego najlepszego!
          • Teatr lalek i spektakl pt." Rycerskie potyczki na grzeczne słowa"

• 08.03.2024 12:50
          • 8 marca w naszym oddziale przedszkolnym gościliśmy aktorki z Olsztyńskiego Teatrzyku Lalek. Opowiedziały jak zaczyna się tradycyjna bajka, przedstawiły dzielnego rycerza który jest odważny i używa grzecznych słów. Przedszkolaki w dzisiejszym spektaklu stali się także aktorami w przedstawieniu pt. Szewczyk. Dzieciom bardzo podobał się spektakl na koniec Panie zebrały grom oklasków i dostały drobny upominek z okazji Dnia Kobiet.
            Morał z bajki jest taki ,,Bądź uprzejmy miły grzeczny i wszystko załatwisz. W życiu trzeba być odważnym. Nie bić się, być grzecznym i nikomu nie przeszkadzać.
          • Dzień Babci i Dziadka - grupa Sowy

• 27.02.2024 21:24
          • W poniedziałek, 26 lutego świętowaliśmy w grupie Sowy spóźniony nieco Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały mały program artystyczny - były wierszyki, piosenki oraz energiczne tańce. Przedszkolaki spisały się na medal, dały z siebie wszystko. Na koniec otrzymały gromkie brawa i obdarowały upominkami swoich gości. Warto było czekać na to wydarzenie aby zobaczyć uśmiechni. Organizator: Dorota Olkowska
          • Warsztaty: Światło i kolor

• 15.02.2024 12:45
          • 15 lutego przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pod tytułem Światło i kolor. Dzieci dowiedziały się ,,co to jest światło?, jak powstaję tęcza, nauczyły się magicznej sztuczki z monetą mogły zobaczyć jak świat widzi much i karaluch. Zboczyły jak perspektywa zmienia liczbę postaci w lustrze. Dzieci wspólnie z ciocią Magdaleną wymyśliły hasło jak łatwo zapamiętać kolory w tęczy i jak się ona zaczyna: Czemu patrzysz żabko zielona na gołego Faraona? Przedszkolaki po warsztatach były zachwycone przedstawionymi eksperymentami. Po powrocie rozmawiały między sobą jak to się działo, co się wydarzyło.

• 14.02.2024 13:34
          • W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym oddziale przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni.
            Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, wykonały walentynki, poznały tradycję walentynkowe z Karolkiem. Wykonały prace plastyczne, by ozdobiły naszą przedszkolną szatnię.
            Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze! Organizator: Patrycja Romanowska