• MENU 12.02.-16.02.2024 r.

• 09.02.2024 21:03
          • PONIEDZIAŁEK 12.02.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa krupnik, bułka, pól gruszki ( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Bułeczki drożdżowe, mleko ( zboże, mleko, jaja )
            WTOREK 13.02.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Schab pieczony w sosie z kaszą, surówka z marchwi i jabłka, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół banana (zboże, jaja, mleko )
            ŚRODA 14.02.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, kakao( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Ryba pieczona, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( zboże, ryba )
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, pomidor, herbata owocowa( zboże, mleko )
            CZWARTEK 15.02.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Makaron z kiełbasą i ketchupem, herbata z cytryną(zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, herbatnik  ( zboże )
            PIĄTEK 16.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Ryż z jabłkiem i cynamonem ze śmietaną, herbata z cytryną ( mleko)
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa( zboża, mleko, seler )
          • Tłusty czwartek w przedszkolu

• 09.02.2024 07:48
          • Dzień jak co dzień - cóż za bzdura! Dziś w przedszkolu pączków góra. Małe pączki, duże pączki, dziś po nie sięgają rączki. I kalorii nikt nie liczy...

Tymi słowami rozpoczął się w naszej grupie słodki dzień - Tłusty czwartek. Dzieci w tym dniu poznały tradycję i obrzędy związane z tym świętem. Uczestniczyły w zabawach dydaktycznych z udziałem głównego gościa, czyli pączka. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci pączków, za które bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom. Organizator: Patrycja Romanowska
          • MENU 5.02.-9.02.2024 r.

• 02.02.2024 12:35
          • PONIEDZIAŁEK 5.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa grochowa z kiełbasą, bułka, mandarynka ( seler )
            PODWIECZOREK: Racuchy, kakao ( zboże, mleko, jaja )
            WTOREK 6.02.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, pastą jajeczną ze szczypiorkiem i wędliną, papryka, herbata z cytryną ( zboże, mleko, seler, jaja )
            OBIAD: Gulasz wołowy z kaszą mieszaną, ogórek konserwowy, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem (zboże )
            ŚRODA 7.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Kotlet rybny, ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, kompot ( zboże, ryba )
            PODWIECZOREK: Rogal z masłem, ogórek, mleko ( zboże, mleko )
            CZWARTEK 8.02.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Filet w sosie pomidorowym z ryżem, brokuł, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z owocami, herbatniki ( zboże, mleko )
            PIĄTEK 9.02.2024
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek, herbata z cytryną ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa warmińska, chleb, pół jabłka ( zboże, jaja, seler)
            PODWIECZOREK: Kisiel cytrynowy, biszkopty( zboża, jaja )
          • MENU 22.01.-26.01.2024 r.

• 19.01.2024 20:59
          • PONIEDZIAŁEK 22.01.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa ogórkowa, bułka, mandarynka ( zboże, mleko, seler )