• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24. Odbyły się uroczyste apele oraz spotkania z wychowawcami klas. Życzymy wszystkim wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Wszystkiego dobrego! Zdjęcia wykonaliśmy, korzystając ze sprzętu w ramach projektu #laboratoriaprzyszłości.

• Zbieraj Talenciaki!

• Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w projekcie "Szkoły Pełne Talentów" organizowanym przez Zespół Lidl Polska. Chcemy zaprosić Was wszystkich do zbierania Talenciaków na rzecz #spjonkowo. Akcja rusza z dniem 01.09.2023r. Talenciaki będzie można wrzucać do specjalnie przygotowanego pudełka przy wejściu do szkoły bądź też zeskanować kod QR widniejący na Talenciaku i przypisać go do naszej szkoły.

Talenciaki wymieniamy na nagrody, które pomagają w nauce. Szkolny koordynator Barbara Schröter