• Dzień Kropki

• Za nami dzień odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy czyli Dzień Kropki. Przedszkolaki poznały historię Kropki z książki Kropka P.H.Reynolds :) Organizator: I. Karwowska - Rybacka

• Akademia Bezpiecznego Puchatka

• W roku szkolnym 2024/25 w naszej szkole realizowany jest program Akademia Bezpiecznego Puchatka. W programie udział biorą wszystkie dzieci z klas pierwszych uczęszczające do świetlicy szkolnej. Koordynatorem projektu są nauczyciele świetlic : Barbara Piotrowska, Marta Śnitowska, Jolanta Witkowska .Jest to ogólnopolski program edukacyjny, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w sześciu obszarach: w szkole, na drodze, w domu, w internecie ,w relacjach z rówieśnikami oraz podczas wypoczynku.Do tej pory łącznie wzięło w nim udział ponad milion uczniów. Czas na nasze dzieciaczki.

• Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

• 2 września zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2024/2025. Podczas apelu klas I-III mieliśmy zaszczyt gościć p. Ewę Kaliszuk, senatora RP oraz p. Jacka Jatkiewicza, Wojta Gminy Jonkowo. Nasi goście skierowali do nas ciepłe i życzliwe słowa, życząc uczniom, rodzicom i nauczycielom wiele sił I radości z odkrywania świata na nowy rok. Podczas apelu dla klas IV-VIII gościliśmy p. Tomasza Adrjana, Zastępcę Wojta naszej Gminy. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie wiele powodów do radości i dumy z odniesionych sukcesów.

• Szkoły Pełne Talentów

• Nasza szkoła po raz trzeci bierze udział w programie LIDL. Zachęcamy rodziców, uczniów, nauczycieli, przyjaciół i znajomych do zbierania Talenciaków dla naszej szkoły. Wystarczy w sklepach Lidl od 2 września zrobić zakupy za min. 50 zł (w tym warzywo/owoc) i otrzymać 1 Talenciaka, którego można wrzucić do specjalnie przygotowanych pudełek w placówce lub samodzielnie zeskanować kod QR i przypisać go naszej szkole na stronie lidl.pl/szkoly.Koordynator akcji - Barbara Schröter