• Władze szkoły

        • Małgorzata Świderska
        • Małgorzata Świderskap.o. dyrektora Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie
        • Beata Późniak
        • Beata Późniakwicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
    • Nauczyciele

        • Aniela Małaczek
        • Aniela Małaczeknauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda, wychowawca grupy 3-4 latków
        • Dorota Olkowska
        • Dorota Olkowskanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca grupy 3-4 latków
        • Małgorzata Wicha
        • Małgorzata Wichanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zaj. rewalidacyjne, wychowawca grupy 5-6 latków
        • Daria Adamska
        • Daria Adamskanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy IIa, nauczyciel świetlicy
        • Karolina Borowiec
        • Karolina Borowiecwychowawca klasy IIb, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia rewalidacyjne
        • Anna Biała
        • Anna Białawychowawca klasy IIIa, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, nauczyciel świetlicy
        • Anna Penger
        • Anna Pengerwychowawca klasy IIIb, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, nauczyciel świetlicy
        • Anna Ryżkowska
        • Anna Ryżkowskawychowawca klasy Ia, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
        • Barbara Schröter
        • Barbara Schröterwychowawca klasy Ib, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
        • Elżbieta Przystawko
        • Elżbieta Przystawkowychowawca klasy IVa, nauczyciel historii, WOS-u
        • Barbara Augusiewicz
        • Barbara Augusiewiczwychowawca klasy IVb ,nauczyciel matematyki, zajęcia rewalidacyjne
        • Monika Szot
        • Monika Szotwychowawca klasy V, nauczyciel matematyki, informatyki, wychowanie do życia w rodzinie
        • Grażyna Stolc
        • Grażyna Stolcwychowawca klasy VIa, nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
        • Teresa Gębska
        • Teresa Gębskawychowawca klasy VIb, bibliotekarz, nauczyciel świetlicy
        • Katarzyna Żokowska
        • Katarzyna Żokowskawychowawca klasy VIc, nauczyciel matematyki, fizyki, techniki
        • Eliza Borowska
        • Eliza Borowskawychowawca klasy VIIa , nauczyciel języka polskiego, zajęcia rewalidacyjne
        • Magdalena Masyk
        • Magdalena Masykwychowawca kl. VIIb, nauczyciel religii, zajęcia rewalidacyjne
        • Jadwiga Gumbrewicz
        • Jadwiga Gumbrewiczwychowawca kl. VIIIa, nauczyciel religii, techniki, informatyki
        • Agnieszka Zęgota
        • Agnieszka Zęgotawychowawca klasy VIIIb, nauczyciel języka niemieckiego, logopeda
        • Agnieszka Dzwonkowska
        • Agnieszka Dzwonkowskanauczyciel języka angielskiego
        • Kamila Tęcza
        • Kamila Tęczanauczyciel języka polskiego, świetlicy
        • Marta Rutkowska
        • Marta Rutkowskanauczyciel geografii, przyrody
        • Józef Iżykowski
        • Józef Iżykowskinauczyciel wychowania fizycznego
        • Agnieszka Sontowska
        • Agnieszka Sontowskanauczyciel wychowania fizycznego
        • Beata Kowalska
        • Beata Kowalskanauczyciel muzyki, plastyki, nauczyciel świetlicy
        • Anna Smolska
        • Anna Smolskanauczyciel języka angielskiego
        • Agnieszka Kabała
        • Agnieszka Kabałanauczyciel chemii, biologii, edukacji dla bezpieczeństwa
        • Jolanta Witkowska
        • Jolanta Witkowskanauczyciel świetlicy
        • Agnieszka Rajkowska
        • Agnieszka Rajkowskanauczyciel współorganizujący edukację uczniów niepełnosprawnych, zajęcia rewalidacyjne
    • Specjaliści

        • Anna Szatkowska
        • Anna Szatkowskapedagog szkolny, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, doradztwo zawodowe
        • Sylwia Kowitz-Łońska
        • Sylwia Kowitz-Łońskanauczyciel współorganizujący edukację uczniów z niepełnosprawnością, pedagog szkolny, zajęcia rozwijające umiejętności społeczno – emocjonalne, zajęcia rewalidacyjne
        • Anna Zyśk
        • Anna Zyśkpsycholog, nauczyciel świetlicy
      • Pracownicy obsługi

      • Alina Karwacka – samodzielny referent

        Daria Kwas – intendent

        Małgorzata Prusik – kucharka

        Emilia Richter – pomoc kuchenna

        Dorota Skowrońska – pomoc kuchenna

        Maria Kozak – pomoc nauczyciela, sprzątaczka

        Lidia Fiłonowicz – sprzątaczka

        Bernarda Deptuła – sprzątaczka

        Renata Wójcik – sprzątaczka

        Bogumiła Matejek – sprzątaczka

        Danuta Długokęcka – pracownik obsługi

        Kazimierz Kędzierski – konserwator