Dyrekcja szkoły
- Małgorzata Świderskadyrektor szkoły
- Beata Późniakwicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
Nauczyciele
- Dorota Olkowskanauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy 3-4 latków, terapeuta integracji sensorycznej
- Patrycja Romanowskanauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy 3-4 latków
- Aniela Małaczeknauczyciel edukacji przedszkolnej, wychowawca grupy 5-6 latków
- Aneta Wowkwychowawca klasy Ia, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Barbara Schröterwychowawca klasy Ib, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel techniki
- Anna Ryżkowskawychowawca klasy Ic, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Karolina Gontarzwychowawca klasy IIa, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Karina Wasilewkawychowawca klasy IIb, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Anna Białawychowawca klasy IIIa, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, nauczyciel świetlicy
- Anna Pengerwychowawca klasy IIIb, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
- Katarzyna Żokowskawychowawca klasy IVa, nauczyciel fizyki, matematyki, techniki
- Agnieszka Kabaławychowawca klasy IVb, nauczyciel chemii, biologii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie, nauczyciel świetlicy
- Zbigniew Kraśnickiwychowawca klasy Va, nauczyciel geografii, przyrody, języka polskiego
- Anna Smolskawychowawca klasy Vb, nauczyciel języka angielskiego
- Zdzisław Aleszczykwychowawca klasy VIa, nauczyciel informatyki, nauczyciel świetlicy
- Beata Kowalskawychowawca klasy VIb, nauczyciel muzyki, plastyki, nauczyciel świetlicy
- Barbara Augusiewiczwychowawca klasy VIIa, nauczyciel matematyki
- Elżbieta Przystawkowychowawca klasy VIIb, nauczyciel historii, WOS-u
- Monika Szotwychowawca klasy VIII, nauczyciel matematyki
- Eliza Borowskanauczyciel języka polskiego
- Grażyna Stolcnauczyciel języka polskiego
- Agnieszka Banaszeknauczyciel języka angielskiego
- Katarzyna Rybaczyknauczyciel języka angielskiego, nauczyciel świetlicy
- Agnieszka Zęgotanauczyciel języka niemieckiego, logopeda
- Agnieszka Sontowskanauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel świetlicy
- Józef Iżykowskinauczyciel wychowania fizycznego
- Magdalena Masyknauczyciel religiii
- Ewa Winiarskanauczyciel religii
- Damian Grzelaknauczyciel historii
- Teresa Gębskabibliotekarz, nauczyciel świetlicy
- Olga Węgierska-Wróbelnauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
- Jolanta Witkowskanauczyciel świetlicy
Specjaliści
- Małgorzata Łobanowskapedagog szkolny, nauczyciel świetlicy
- Kinga Zyskpedagog specjalny
- Izabela Kanabrocka-Szulęckapsycholog
- Katarzyna Kamińskadoradca zawodowy
Pracownicy obsługi
Alina Karwacka – samodzielny referent
Daria Kwas – intendent
Emilia Richter – kucharka
Danuta Długokęcka – pomoc kuchenna
Eliza Ambroziak-Zagrzejewska – pomoc kuchenna
Maria Kozak – pomoc nauczyciela, sprzątaczka
Barbara Gorzka – pomoc nauczyciela, sprzątaczka
Lidia Fiłonowicz – sprzątaczka
Aniela Matejek – sprzątaczka
Renata Wójcik – sprzątaczka
Bogumiła Matejek – sprzątaczka
Krzysztof Olszewski – konserwator