• MENU 24.06.-27.06.2024 r.

• 21.06.2024 21:39
          • PONIEDZIAŁEK 24.06.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa krupnik, bułka( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Naleśniki z dżemem, kakao ( mleko, zboże, seler )
            WTOREK 25.06.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata czarna (zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pierś w sosie pomidorowym z ziemniakami, sałata ze śmietaną, kompot( zboże, seler, mleko)
            PODWIECZOREK: Herbatniki, herbata owocowa, pół jabłka ( zboże)
            ŚRODA 26.06.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, kakao ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Makaron z kiełbasa i ketchupem, herbata z cytryną ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko )
            CZWARTEK 27.06.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku,  chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Szynka w sosie z kaszą, ogórek konserwowy, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, chrupki kukurydziane ( zboże )
            PIĄTEK 28.06.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Spaghetti, herbata z cytryną ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Sok owocowy, biszkopty, pół jabłka ( zboże )
          • Leśne Arboretum Warmii i Mazur

• 17.06.2024 13:03
          • Podczas zwiedzania Nadleśnictwa, prowadzono pogawędki na temat drzew oraz zwierząt zamieszkujących Leśne Arboretum. Największym zainteresowaniem cieszyły się eksponaty zwierząt zlokalizowanych na szlakach. Dużą niespodzianką dla dzieciaków były odgłosy żab w stawie, które towarzyszyły im podczas zwiedzania leśne bagna. Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, przedstawiając własne przyrody.
          • MENU 17.06.-21.06.2024 r.

• 16.06.2024 21:27
          • PONIEDZIAŁEK 17.06.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Ryż z jabłkiem i cynamonem ze śmietaną, woda z cytryną( mleko )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną ( mleko, zboże, seler )
            WTOREK 18.06.2024
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, papryka, herbata owocowa (zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Racuchy, kakao ( zboże, jaja, mleko)
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata czarna ( zboże, mleko, seler )
            ŚRODA 19.06.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler, jaja )
            OBIAD: Zupa buraczkowa, chleb ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, herbatniki ( zboże, mleko, jaja )
            CZWARTEK 20.06.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serkiem almette i wędliną, ogórek, kakao ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z brązowym ryżem, bułka ( zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Chałka drożdżowa, mleko, arbuz ( mleko, zboże, jaja )
            PIĄTEK 21.06.2024
            OBIAD: Paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( ryba, zboże, jaja )
            PODWIECZOREK: Zupa owocowa z makaronem ( zboże )
          • MENU 10.06.-14.06.2024 r.

• 10.06.2024 17:59
          • PONIEDZIAŁEK 10.06.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa krupnik, chleb, pół gruszki( zboże, seler, mleko )