• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej

• Rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego

• 30.06.2024 22:16
              • Zakończyła się rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie.
                Lista dzieci przyjętych oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 przy Szkole Podstawowej  im. Tadeusza   Kościuszki w Jonkowie znajduje się w sekretariacie szkoły oraz na drzwiach wejściowych w budynku głównym szkoły.
              • Rekrutacja uzupełniająca

• 19.06.2024 13:17
              • Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie w wyniku przeprowadzonego uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego znajduje się w sekretariacie szkoły oraz na drzwiach wejściowych w budynku głównym szkoły.
                Przypominamy, iż rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do złożenia Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego do dnia 27 czerwca 2024r. w sekretariacie szkoły.

• Postępowanie uzupełniające do oddziału przedszkolnego

• 22.05.2024 22:00
              • Informujemy, że w terminie od 27.05.2024 r. do 07.06.2024 r. odbędzie się postępowanie uzupełniające do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie.

Wnioski o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać w sekretariacie szkoły.

• Zakończenie rekrutacji

• 02.04.2024 11:04
              • Zakończyła się rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie.

Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 w Szkole Podstawowej  im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie znajduje się w sekretariacie szkoły oraz na drzwiach wejściowych w budynku głównym szkoły.

• Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej

• 20.03.2024 09:34
              • Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie w roku szkolnym 2024/2025 znajduje się w sekretariacie szkoły oraz na drzwiach wejściowych w budynku głównym szkoły.
                Przypominamy, iż rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są do złożenia Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły do dnia 28 marca 2024 r. w sekretariacie szkoły.