• Dzień Ziemi w przedszkolu

• 24.04.2024 09:27
          • 22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. Święto to obchodzone jest w naszym kraju od ponad 30 lat. To właśnie jest czas, aby zastanowić się, jak chronić nasz wspólny dom, naszą planetę - ZIEMIĘ!
            Dlatego w bieżącym tygodniu kwietnia dzieci z naszego oddziału przedszkolnego poznawać będą zasady, których należy przestrzegać, aby chronić środowisko naturalne, uczyły się poprawnego segregowania śmieci, wykonywały prace plastyczną. Dzieci poznały, co sprawia, że ziemia jest smutna (zanieczyszczona) oraz co możemy zrobić dla ziemia aby była szczęśliwa (czysta). Wszystkie te działania będą miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety oraz rozbudzenie w dzieciach potrzeby dbania o naturę. Organizator: Patrycja Romanowska
          • MENU 22.04.-26.04.2024 r.

• 19.04.2024 17:21
          • PONIEDZIAŁEK 22.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa żurek z kiełbasą, chleb, pół jabłka ( seler, mleko, zboże )
            PODWIECZOREK: Chałka drożdżowa, mleko ( mleko, zboże, jajka )
            WTOREK 23.04.2024
            ŚNIADANIE: Makaron na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną (zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pokuczaj, ziemniaki, buraczki, kompot ( zboże, jajka )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, biszkopty ( zboże, jajka )
            ŚRODA 24.04.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Paluszki rybne z ziemniakami, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( zboże, jajka, ryba )
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem i dżemem truskawkowym, mleko( zboże, mleko )
            CZWARTEK 25.04.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i pasztetem drobiowym, papryka, kakao( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pierś w sosie szpinakowym z makaronem, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Budyń czekoladowy, pół banana ( zboże, mleko, jajka )
            PIĄTEK 26.04.2024
            ŚNIADANIE: Kiełbasa na gorąco z ketchupem, chleb z masłem i serem, ogórek, herbata z cytryną ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa krupnik, bułka ( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Sok owocowo-warzywny, chrupki kukurydziane( zboże, seler )
          • MENU 15.04.-19.04.2024 r.

• 12.04.2024 16:01
          • PONIEDZIAŁEK 15.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa pieczarkowa z makaronem, bułka, pół gruszki ( seler, mleko, zboże )
            PODWIECZOREK: Ciasto biszkoptowe z jabłkiem, mleko ( mleko, zboże, jajka )
            WTOREK 16.04.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( jaja, zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Gulasz wieprzowy z kaszą mieszaną, sałata lodowa ze śmietaną, kompot ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół gruszki ( zboże, jajka, mleko )
            ŚRODA 17.04.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Kotlet rybny z ziemniakami, surówka z ogórka kiszonego, kompot ( zboże, mleko, ryba )
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z truskawkami( zboże, mleko, jaja )
            CZWARTEK 18.04.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, mleko( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Podudzie pieczone w sosie z ryżem, surówka z kapusty i marchwi, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Mus owocowy, chrupki kukurydziane ( zboże )
            PIĄTEK 19.04.2024
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Racuchy, kakao( mleko, jajka, zboże )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna( mleko, zboże, jajka )
          • MENU 8.04.-12.04.2024 r.

• 05.04.2024 13:58
          • PONIEDZIAŁEK 8.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa karmuszka, chleb, pół jabłka ( seler, mleko, zboże )