• MENU 25.03.-29.03.2024 r.

• 22.03.2024 20:27
          • PONIEDZIAŁEK 25.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa krupnik, bułka, pół jabłka ( seler, zboże )
            PODWIECZOREK: Bułeczki drożdżowe, mleko ( zboże, mleko, jaja )
            WTOREK 26.03.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( jaja, zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Karkówka pieczona w sosie z ziemniakami, surówka z ogórka kiszonego, kompot ( zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, herbatniki ( zboże )
            ŚRODA 27.03.2024
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, papryka, kakao ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Makaron z twarogiem ze śmietaną, herbata z cytryną ( zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna( zboże, mleko, seler )
            CZWARTEK 28.03.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, herbata owocowa( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Gulasz wieprzowy w sosie z kaszą, mizeria, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół jabłka ( zboże, mleko, jaja )
            PIĄTEK 29.03.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa ogórkowa, bułka ( zboże, mleko, seler)
            PODWIECZOREK: Naleśniki z dżemem, kakao( mleko, zboże, jaja )
          • Dzień Kolorowej Skarpetki

• 21.03.2024 12:36
          • 21 marca przypada Światowy Dzień Zespołu Downa. Symbolem Zespołu Downa są kolorowe skarpetki będące synonimem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z zespołem Downa, dlatego Grupa Jeżyków do przedszkola przyszła w niedopasowanych skarpetkach. Niech ten dzień będzie świętem radosnym, a życie osób z zespołem Downa barwne i szczęśliwe. Organizator: Patrycja Romanowska
          • Pierwszy dzień wiosny

• 21.03.2024 10:22
          • Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca - był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu. Dawniej topiono Marzannę w rzece, aby popłynęła do morza. Dzisiaj nie chcemy zaśmiecać rzek więc mamy ekologiczną Marzannę - symbol zimy. Aby tradycji stało się zadość dzieci pożegnały zimę pochodem z Marzanną. Dzieci oznajmiły, że będą obserwować zmieniającą się przyrodę każdego dnia przychodząc do przedszkola. Organizator: Patrycja Romanowska
          • Wyniku konkursu - Moja ozdoba Wielkanocna

• 21.03.2024 10:14
          • 21.03.2024 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. Moja ozdoba Wielkanocna w naszym oddziale przedszkolnym. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury miało duży dylemat z wyborem trzech najpiękniejszych prac. Pozostałe prace zostały wyróżnione i każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek.
            A oto wyniki konkursu:

I miejsce - Lena Richter
            II miejsce - Zuzanna Moczulska
            III miejsce - Daria i Amelka Raszka, Kornelia Zrobczyńska

Zwycięzcom gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za wsparcie rodziców w przygotowywaniu prac konkursowych. Organizatorzy: Dorota Olkowska, Patrycja Romanowska
          • MENU 18.03.-22.03.2024 r.

• 15.03.2024 19:28
          • PONIEDZIAŁEK 18.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa kapuśniak, chleb, pół gruszki ( seler, zboże, mleko )