• Dzień Kobiet w przedszkolu

• 08.03.2024 12:57
          • Dnia 8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji  wszystkie dziewczynki otrzymały upominki, medale oraz życzenia od chłopców. Drogie dziewczynki Wszystkiego najlepszego!
          • Teatr lalek i spektakl pt." Rycerskie potyczki na grzeczne słowa"

• 08.03.2024 12:50
          • 8 marca w naszym oddziale przedszkolnym gościliśmy aktorki z Olsztyńskiego Teatrzyku Lalek. Opowiedziały jak zaczyna się tradycyjna bajka, przedstawiły dzielnego rycerza który jest odważny i używa grzecznych słów. Przedszkolaki w dzisiejszym spektaklu stali się także aktorami w przedstawieniu pt. Szewczyk. Dzieciom bardzo podobał się spektakl na koniec Panie zebrały grom oklasków i dostały drobny upominek z okazji Dnia Kobiet.
            Morał z bajki jest taki ,,Bądź uprzejmy miły grzeczny i wszystko załatwisz. W życiu trzeba być odważnym. Nie bić się, być grzecznym i nikomu nie przeszkadzać.
          • MENU 4.03.-8.03.2024 r.

• 04.03.2024 18:18
          • PONIEDZIAŁEK 4.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa ogórkowa, bułka, pół jabłka ( seler, zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Bułeczki cynamonowe, mleko ( zboże, mleko, jaja )
            WTOREK 5.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem, serem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, jaja, seler )
            OBIAD: Kotlet drobiowy, ziemniaki, mizeria, kompot ( zboże, jaja, mleko )
            PODWIECZOREK: Sok owocowy, chrupki kukurydziane ( zboże )
            ŚRODA 6.03.2024
            ŚNIADANIE: Jajecznica ze szczypiorkiem, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną ( mleko, jaja, zboże, seler )
            OBIAD: Ryba po grecku, ziemniaki, kompot ( zboże, seler, ryba )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół banana( zboże, mleko, jaja )
            CZWARTEK 7.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pulpety w sosie koperkowym z kaszą, kalafior, kompot(zboże, seler, jaja, mleko )
            PODWIECZOREK: Kisiel owocowy, herbatniki ( zboże )
            PIĄTEK 8.03.2024
            ŚNIADANIE: Kasza manna na mleku, chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, herbata czarna ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Zupa fasolowa, chleb, pół gruszki ( seler)
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z truskawkami( mleko )
          • Dzień Babci i Dziadka - grupa Sowy

• 27.02.2024 21:24
          • W poniedziałek, 26 lutego świętowaliśmy w grupie Sowy spóźniony nieco Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały mały program artystyczny - były wierszyki, piosenki oraz energiczne tańce. Przedszkolaki spisały się na medal, dały z siebie wszystko. Na koniec otrzymały gromkie brawa i obdarowały upominkami swoich gości. Warto było czekać na to wydarzenie aby zobaczyć uśmiechni. Organizator: Dorota Olkowska
          • MENU 26.02.-1.03.2024 r.

• 23.02.2024 17:17
          • PONIEDZIAŁEK 26.02.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z makaronem, chleb z masłem i serem, pół gruszki ( seler, zboże, mleko )