• Godziny pracy biblioteki szkolnej
      PIĄTEK7:40-14:40
          • Otrzymaliśmy dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

• 04.05.2022 15:41
          • Z radością informujemy, że wniosek złożony przez naszą szkołę w październiku 2021 roku został rozpatrzony pozytywnie i tym samym otrzymaliśmy rządowe wsparcie finansowe na realizację Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025.

Dofinansowanie, które opiewa na kwotę 12 000 zł planujemy przeznaczyć na wzbogacenie księgozbioru w nowości wydawnicze, nowe wydania lektur, pozycje popularnonaukowe o tematyce historycznej, regionalnej, zmodernizowanie sprzętu komputerowego biblioteki oraz promocję czytelnictwa.

Dzięki temu projektowi uczniowie naszej szkoły będą mogli poszerzać swoje zainteresowania.

• Konkurs "Wiosna na Warmii"

• 22.04.2022 21:08
          • Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, którego organizatorem jest biblioteka szkolna. Konkurs został skierowany do uczniów klas I–III i klas IV–VIII szkół podstawowych w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Szczegółowe informacje w regulaminie. Zapraszamy, czekają nagrody. Organizator: Teresa Gębska

Regulamin konkursu "Wiosna na Warmii"

• 29.10.2020 16:40
          • 5 września 2020 roku nasza szkoła wzięła udział w Narodowym Czytaniu ”Balladyny” Juliusza Słowackiego. Otrzymaliśmy podziękowanie oraz pamiątkowe wydanie „Balladyny” od Pana Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, za udział w tym przedsięwzięciu.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy czynnie uczestniczyli w tym wydarzeniu.