• Podziękowanie dla firmy Thale (dawniej Niczuk)

• „Jedynie prawdziwy człowiek
             zauważy potrzeby innego człowieka.
            Jedynie człowiek wielkiego serca
            wyciągnie dłoń, pomocną dłoń”

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie składamy na ręce Pana Prezesa Jakuba Niczuka podziękowanie za wsparcie finansowe okazane naszej szkole.

To właśnie dzięki Państwu – ludziom dobrej woli, nasza szkoła mogła wyremontować dodatkową salę lekcyjną i gabinet pedagoga, poprawiając tym komfort nauki naszych uczniów i opieki psychologiczno - pedagogicznej.

Pomoc, którą Państwo zaoferowali okazała się bezcenna. Ogromnie się cieszymy, że są tak wspaniali ludzie, szczerzy i życzliwi. Wyrażając swą wdzięczność za wsparcie i pomoc, życzymy zdrowia i wielu sukcesów w realizacji życiowych zamierzeń.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. T.Kościuszki w Jonkowie
            Małgorzata Świderska
            i  przewodniczący Rady Rodziców
            Krzysztof Pięknik