• OPŁATA ZA OBIADY NA MIESIĄC STYCZEŃ I LUTY

WYNOSI 30 x 2,50 = 75 zł
            PŁATNE DO 22.01.2021 NA NUMER KONTA:

80 8857 0002 3001 0100 0912 0001

W TYTULE WPISUJEMY IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA/DZIECI, KLASĘ I MIESIĄC, ZA KTÓRY DOKONYWANA JEST WPŁATA.

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat za obiady. Opłaty nieterminowe i z błędną kwotą będą zwracane.
          • UWAGA!

• W związku ze stwierdzonym przypadkiem COVID -19 u pracownika naszych oddziałów przedszkolnych, informuję że jesteśmy zmuszeni zamknąć ich działalność od dnia dzisiejszego, tj. 12 stycznia 2021r. do 21 stycznia 2021r. włącznie.

• Drodzy Rodzice uczniów klas I - III

• Od poniedziałku, 18 stycznia, uczniowie klas I - III wracają do nauki stacjonarnej. Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Bliższe informacje na temat funkcjonowania szkoły i organizacji nauki od tego dnia otrzymają Państwo w najbliższych czasie za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

dyr. Małgorzata Świderska

• Świąteczne kartki

• Nieodłączną tradycją świąteczną jest składanie życzeń świątecznych. Aby tradycji stało się za dość, Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz chętni uczniowie wykonali własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Jonkowie. Pięknie wykonane kartki były adresowane imiennie dla każdego z mieszkańców i  sprawiły im ogromną radość.

Kartki wykonali:
            Emilia Kotowski 8b