• MENU 15.04.-19.04.2024 r.

• 12.04.2024 16:01
          • PONIEDZIAŁEK 15.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata z cytryną ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa pieczarkowa z makaronem, bułka, pół gruszki ( seler, mleko, zboże )
            PODWIECZOREK: Ciasto biszkoptowe z jabłkiem, mleko ( mleko, zboże, jajka )
            WTOREK 16.04.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( jaja, zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Gulasz wieprzowy z kaszą mieszaną, sałata lodowa ze śmietaną, kompot ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół gruszki ( zboże, jajka, mleko )
            ŚRODA 17.04.2024
            ŚNIADANIE: Zacierka na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Kotlet rybny z ziemniakami, surówka z ogórka kiszonego, kompot ( zboże, mleko, ryba )
            PODWIECZOREK: Jogurt naturalny z truskawkami( zboże, mleko, jaja )
            CZWARTEK 18.04.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, pomidor, mleko( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Podudzie pieczone w sosie z ryżem, surówka z kapusty i marchwi, kompot(zboże, seler, mleko )
            PODWIECZOREK: Mus owocowy, chrupki kukurydziane ( zboże )
            PIĄTEK 19.04.2024
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko )
            OBIAD: Racuchy, kakao( mleko, jajka, zboże )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna( mleko, zboże, jajka )
          • MENU 8.04.-12.04.2024 r.

• 05.04.2024 13:58
          • PONIEDZIAŁEK 8.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa karmuszka, chleb, pół jabłka ( seler, mleko, zboże )
            PODWIECZOREK: Gofry, kakao ( mleko, zboże, jajka )
            WTOREK 9.04.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, pastą jajeczną ze szczypiorkiem i wędliną, papryka, herbata z cytryną ( jaja, zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Schab pieczony w sosie własnym z ziemniakami, surówka jarzynowa z majonezem, kompot ( zboże, mleko, seler, jajka )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół gruszki ( zboże, jajka, mleko )
            ŚRODA 10.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki ryżowe na mleku, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Ryba pieczona, puree ziemniaczane, surówka z kapusty kiszonej, kompot ( zboże, mleko, ryba )
            PODWIECZOREK: Bułka z masłem, papryka, mleko ( zboże, mleko, jaja )
            CZWARTEK 11.04.2024
            ŚNIADANIE: Chleb z masłem, serem i wędliną, ogórek, kakao( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pierś w sosie pomidorowym z ryżem, ogórek, kompot(zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Galaretka z owoców leśnych, herbatniki ( zboże, mleko, jaja )
            PIĄTEK 12.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko, jaja )
            OBIAD: Zupa z fasolki szparagowej, bułka ( mleko, seler)
            PODWIECZOREK: Ciasto czekoladowe, herbata czarna( mleko, zboże, jajka )
          • MENU 2.04.-5.04.2024 r.

• 02.04.2024 11:18
          • WTOREK 2.04.2024
            ŚNIADANIE: Parówka z szynki, chleb z masłem i serem, ogórek konserwowy, herbata owocowa ( jaja, zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Pierogi z truskawkami ze śmietaną, herbata owocowa ( zboże, mleko )
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, mleko, owoc ( zboże, seler, mleko )
            ŚRODA 3.04.2024
            ŚNIADANIE: Płatki jęczmienne na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata czarna ( mleko, zboże, seler )
            OBIAD: Zupa pomidorowa z makaronem, bułka, pól gruszki ( zboże, mleko, seler )
            PODWIECZOREK: Placki z jabłkiem, kakao( zboże, mleko, jaja )
            CZWARTEK 4.04.2024
            OBIAD: Kasza bulgur z kurczakiem i warzywami, kompot(zboże, seler )
            PODWIECZOREK: Budyń waniliowy, pół banana ( zboże, mleko, jaja )
            PIĄTEK 5.04.2024
            ŚNIADANIE: Pół jajka, chleb z masłem i wędliną, pomidor, herbata owocowa ( zboże, seler, mleko, jaja )
            OBIAD: Ryż z jabłkiem i cynamonem ze śmietaną, herbata z cytryną ( mleko)
            PODWIECZOREK: Chleb z masłem i wędliną, ogórek, herbata czarna( mleko, zboże, seler )
          • MENU 25.03.-29.03.2024 r.

• 22.03.2024 20:27
          • PONIEDZIAŁEK 25.03.2024
            ŚNIADANIE: Płatki owsiane na mleku, chleb z masłem i wędliną, papryka, herbata owocowa ( zboże, mleko, seler )
            OBIAD: Zupa krupnik, bułka, pół jabłka ( seler, zboże )